Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 4 lutego 2017

Akademiczki w Lubinie, KPR u mistrzyń

Niedziela to dzień, w którym rozegrane zostaną dwa ostatnie spotkania PGNiG Superligi kobiet. Na pierwszy ogień pójdą zawodniczki Metraco Zagłębia Lubin, które zmierzą się z AZS Łączpol AWFiS Gdańsk. W drugim meczu mistrzynie Polski podejmą KPR Jelenia Góra.

16. kolejka / 05.02.2017 / godz. 15:30

METRACO ZAGŁĘBIE LUBIN

vs

AZS ŁĄCZPOL
AWFiS GDAŃSK

W obecnej sytuacji zarówno podopieczne Bożeny Karkut jak i Edyty Majdzińskiej muszą liczyć każdy punkt. Zagłębie wciąż walczy o utrzymanie kontaktu z czołówką, natomiast AZS Łączpol AWFiS czuje na plecach oddech Energi AZS w wyścigu o ostatnią lokatę gwarantującą udział w grupie rywalizującej o mistrzostwo. W ostatnim czasie gdańszczanki są na fali, wygrywając cztery ostatnie spotkania, jednak rywalizacja z Zagłębiem powinna być wyrównana i pełna dobrej piłki ręcznej. Bez wątpienia przyjezdne żądne są rewanżu za październikową porażkę, kiedy to okazały się gorsze tylko o dwie bramki.

16. kolejka / 05.02.2017 / godz. 18:00

MKS SELGROS
LUBLIN

vs

KPR JELENIA
GÓRA

Mistrzynie Polski, spotkaniem z ósmym zespołem tabeli zakończą 16. kolejkę PGNiG Superligi. Faworyt meczu w Lublinie jest tylko jeden i niewątpliwie są nim gospodynie. Ostatni pojedynek obu drużyn zakończył się deklasacją i różnicą aż 21 trafień na korzyść MKS-u Selgros. Przyjezdne zrobią więc wszystko, by tym razem pokazać się z lepszej strony, choć zadanie będzie trudne. Dla ekipy Nevena Hrupeca będzie to natomiast możliwość przećwiczenia kolejnych schematów.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: