Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 11 grudnia 2020

7. Metr – 11.12.2020 [zapowiedź]

Pora na pierwszą w tym sezonie „świętą wojnę” – w niedzielę Orlen Wisła Płock zmierzy się z Łomżą Vive Kielce. Właśnie temu wydarzeniu poświęcimy piątkowy magazyn „7. Metr”. Będzie też o występie polskich piłkarek ręcznych na mistrzostwach Europy w Danii. Gośćmi programu będą Piotr Chrapkowski, Wioletta Luberecka i Zbigniew Kwiatkowski. Program o godz. 19:00.

Na to wydarzenie czekali wszyscy kibice piłki ręcznej w Polsce! W niedzielę 13 grudnia w PGNiG Superlidze piłkarzy ręcznych dojdzie do pierwszej w tym sezonie „świętej wojny”. Przed rokiem Orlen Wisła Płock wygrała na własnym boisku z Łomżą Vive Kielce po niezwykle emocjonującej końcówce i golu zdobytym niemal równo z syreną. Jak będzie tym razem i czy wpływ na grę kielczan będzie miała zakończona w piątek kwarantanna?

O rywalizacji w „świętej wojnie” opowiedzą nam Zbigniew Kwiatkowski, były reprezentant Polski i gracz Wisły oraz Piotr Chrapkowski, obecnie zawodnik niemieckiego Magdeburga, a w przeszłości szczypiornista klubów z Płocka i Kielc. W magazynie pokażemy również archiwalne nagrania z rywalizacji Wisły z Vive.

Ponadto ocenimy występ polskich piłkarek ręcznych na mistrzostwach Europy w Danii. Połączymy się też z byłą wybitną reprezentantką kraju Wiolettą Luberecką-Hammershaug. W magazynie również kolejny odcinek Rycerzy Króla Artura – tym razem z udziałem Marcina Żewłakowa.

Program poprowadzi Sylwia Michałowska. Transmisja w TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport w piątek 11 grudnia od godz. 19:00.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: