Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S

III turniej PGNiG Summer Superligi: Gdańsk

D
2
3
G
0
5
M
2
5
S
4
1
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 31 stycznia 2016

17. kolejka: Dwadzieścia minut walki w Gdyni

VISTAL GDYNIA - ZAGLEBIE LUBIN

Piłkarki ręczne Vistalu Gdynia nie miały problemów ze zdobyciem dwóch punktów w meczu z Ruchem Chorzów. Wyrównana rywalizacja trwała jedynie dwadzieścia minut.

Zespoły, które spotkały się ze sobą w Gdyni, rywalizują o inne cele, jednak ze względu na ich ostatnie wyniki zapowiadało się dobre widowisko. Chorzowianki radziły sobie bardzo dobrze i przez pierwszy okres meczu utrzymywały się na prowadzeniu. Vistal zwarł jednak szyki w obronie, co umożliwiło Małgorzacie Gapskiej zanotowanie kilku skutecznych interwencji. Dzięki temu gospodynie zeszły do szatni z przewagą czterech bramek.

Na początku drugiej połowy gdynianki powiększyły dystans, dając kibicom spokój i pewność, że tego dnia nie dojdzie do niespodzianki. Trener Paweł Tetelewski przeprowadzał liczne zmiany, które nie odbiły się na postawie Vistalu. Najwięcej emocji w tej części spotkania dały problemy z zegarem. Ten bowiem niepoprawnie odmierzał czas, przez co drugą połowę przedłużono o dwanaście minut. Mimo usterki spotkanie dograno do końca i dwa punkty pozostały w Gdyni.

Vistal Gdynia – KPR Ruch Chorzów 30:23 (15:11)

Fot. PRESS FOCUS

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: