Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 13 stycznia 2016

14. kolejka: Podział punktów w Koszalinie, Pogoń zatrzymana

Świadkami niezwykłych emocji i bardzo wyrównanego spotkania byli kibice, którzy w środowy wieczór wybrali się do hali w Koszalinie. Energa AZS podzieliła się punktami z Pogonią Baltica Szczecin.

Spotkanie Energi AZS z Pogonią Baltica zapowiadało się bardzo ciekawie. Zespoły pragnęły pokazać się z jak najlepszej strony, co potwierdzał już początek meczu. Szybkie tempo rozgrywanych akcji oraz wiele bramek mogło cieszyć kibiców. Powodem do radości była również niewielka przewaga gospodyń, do czego przysłużyła się dobrze dysponowana Katarzyna Kołodziejska. Szczecinianki nie poddały się i mimo słabszej defensywy utrzymywały się przy rywalkach.

Druga połowa rozpoczęła się od szansy przyjezdnych. Koszalinianki grały bowiem w osłabieniu, jednak Pogoń nie potrafiła wykorzystać przewagi liczebnej. Na nieszczęście gospodyń zanotowały one fatalną serię jedenastu minut bez bramki. Zespół ze Szczecina musiał więc w końcu doprowadzić do remisu i rozpocząć rywalizację od nowa. Emocjom nie było końca i pomimo starań każdej z zawodniczek zespoły podzieliły się punktami.

Energa AZS Koszalin – Pogoń Baltica Szczecin 28:28 (18:15)

Fot. PRESS FOCUS

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: